شناسه : 69034
یکشنبه, 07/11/1400 - 19:04
نویسنده : kerman
پروژه آبرسانی یک گام مهم و بلند در جهت خدمت‌رسانی به مناطق محروم است

آبرسانی به مناطق محروم شهرستان جیرفت

فرماندار جیرفت گفت: زیرساخت‌های لازم توسط فرمانداری جیرفت جهت انجام پروژه آبرسانی به مناطق محروم فراهم می‌شود و در این راستا با توجه به تجهیزاتی که سپاه جیرفت در اختیار دارد بخشی از مشکلات آب آشامیدنی مردم برطرف خواهد شد.

به گزارش اطلاع رسانی بسیج مساجد و محلات استان کرمان:

ابوذر عطاپور فرماندار شهرستان جیرفت گفت: زیرساخت‌های لازم توسط فرمانداری جیرفت جهت انجام پروژه آبرسانی به مناطق محروم فراهم می‌شود و در این راستا با توجه به تجهیزاتی که سپاه جیرفت در اختیار دارد بخشی از مشکلات آب آشامیدنی مردم برطرف خواهد شد.

فرماندار جیرفت افزود: در پروژه آبرسانی به مناطق محروم بیشتر هدف حوزه روستایی و عشایری است که بحمدالله مناطق روستایی محروم مشخص و تعیین شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت گفت: بحران آب در جنوب کرمان جدی است و بحث تأمین آب یکی از دغدغه‌هایی می‌باشد که با آن مواجه هستیم.

سرهنگ بهروز افزود: مجموعه سپاه استان کرمان به طور خاص با مدیریت سردار حسین معروفی برنامه‌ای را تحت عنوان قرارگاه آب به اجرا گذاشته است که بخشی از آن با اجرای پروژه‌های آبرسانی در مناطق محروم و روستایی مشکل آب آشامیدنی مردم حل خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت بیان کرد: با توجه به اینکه جنوب کرمان دچار تنش آبی شدید است این پروژه‌ها در روستاهای محروم شهرستان جیرفت با جدیت در دستور کار قرار می‌گیرند و تعداد قریب به ۵۰۰ خانوار مشکل آب آشامیدنی این مناطق حل می‌شود.

وی اظهار داشت: با توجه به تجربه بسیار موفق سپاه در بحث آبرسانی و تأمین آب شرب در مناطق محروم نگاه قرارگاه بر آن خواهد بود که با سرعت افزایشی، روستاهایی که دچار تنش آبی هستند را مشکل آن‌ها را برطرف کند.

1

1

1

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید