شناسه : 71809
دوشنبه, 08/10/1400 - 13:05
نویسنده : kerman
نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان:

نماز اوج عرفان انسان است/ در ایام کرونا هم نماز جماعت با رعایت شیوه نامه ها برگزار شد

حجت الاسلام عربپور گفت: نماز اوج عرفان انسان ها و در مکتب تمامی شهدا درخشان است.

صبح امروز همایش استانی نماز سپاه ثارالله استان کرمان با حضور نماینده ولی فقیه در استان، فرمانده هان ارشد سپاه در استان و مسئولان استانی برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین عربپور ضمن گرامیداشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز گفت: فرمانده سپاه ثارالله استان همواره دغدغه شان اقامه نماز در سطح سپاه استان بوده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به بیانات امام راحل در خصوص نماز ابراز کرد: نماز در مقوله مقام تشریف، اوج عرفان انسان هاست و نماز در مکتب تمامی شهدادرخشان است.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه نماز عمود ارزش هاست، ابراز کرد: نماز در سپاه پاسداران سرلوحه کارها بوده است و در این چند سال در ایام کرونا این مهم تعطیل نشده است و  با رعایت تمام شرایط کرونا در سراسر سپاه استان، اقامه نماز برقرار بوده است.

وی با بیان اینکه نماز به عنوان راهبرد عظیم و ژرفا است که همه ما نیازمند آن هستیم، اظهار کرد: در سپاه استان تعداد ده نمازخانه در حال ساخت داریم و تعداد نمازخانه های فعال در سپاه ثارالله  ۱۶ باب است که دارای تشریفات خاص نمازخانه است و تعداد ائمه جماعات فعال ۲۸ نفر است و همچنین در شهرک های وابسته به سپاه روحانی وجود دارد.

1

 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید